Okna dachowe Optilight i ImFenster Nowe drewniane okno otwierane od góry dzięki jedynemu w swoim rodzaju eleganckiemu uchwytowi, zintegrowanemu z systemem wentylacji, nadaje się do szerokiego zakresu wysokości montażu. Jeśli szukasz więcej porad, sprawdź także ten artykuł z poradami na temat montażu okien. Czym różnią się modele okien dachowych? Najnowsze modele pozwalają na stworzenie dodatkowej przestrzeni w domu. Okna dachowe PCV muszą gwarantować odpowiednią widoczność osobie stojącej i siedzącej, dlatego zazwyczaj im mniejszy kąt dachu, tym dobiera się dłuższe modele. Kąt osi obrotu skrzydła wynosi 180°. Taki duży kąt osi obrotu umożliwi Państwu wygodne zamontowanie rolet przyciemniających. Dla Twojej wygody jako jedynie podajemy nazwy kolorów rolet Fakro (nie tylko ich numery). Dzięki wymianie powietrza zachowujemy zdrowy mikroklimat pomieszczenia, co nie tylko pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, ale też zapewnia zdrową kondycję naszych okien, drzwi czy ścian. Inteligentny system wentylacyjny zainstalowany w oknach obrotowych gwarantuje stałą cyrkulację powietrza. W przypadku modeli okien z 4 uszczelkami udało się osiągnąć czwartą, najwyższą klasę szczelności w zakresie przepływu powietrza. Co więcej okna te już teraz spełniają rygorystyczne Warunki Techniczne na rok 2021 w zakresie termoizolacyjności.

275 zł do 600 zł Optymalne natężenie światła Specjalnie wzmocniona konstrukcja drewna i elementów ryglujących, Kąt dachu 15-55° dla uchylno-obrotowych Bagażnik: 185 litrów Szybki podglądPatrząc na obecne wymagania, można stwierdzić, że tylko zastosowanie 3-elementowego pakietu superTrio zapewnia optymalne, komfortowe warunki na poddaszu przez cały rok. Markizy Fakro z serii AMZ wykonane są z materiału odpornego na warunki atmosferyczne. 4-14% - okno z markizą zewnętrzną (zależnie od grupy gęstości materiału). UV, ochrona przed szkodliwym oddziaływaniem refleksów, szczególnie przy pracy z komputerem, umieszczona nad oknem po zwinięciu nie zmniejsza powierzchni przeszklenia, skuteczne zacienienie wnętrza nawet przy uchylonym oknie, dzięki zastosowaniu szerszego materiału. Nawet w przypadku gradu nie ma obaw, że na jej powierzchni pojawią się uszkodzenia mechaniczne. Po złożeniu "chowają się w suficie", co przyczynia się do oszczędności powierzchni pomieszczenia. Rozwiązanie to pozwala użytkownikowi na efektywną wentylację pomieszczenia. Zastosowanie markiz do okien dachowych jest polecane, jako optymalne rozwiązanie zmniejszające nagrzewanie się pomieszczeń (cena-efekt). Ochrona przed promieniami słonecznymi i nagrzewaniem się pomieszczeń potwierdzone badaniami w laboratorium. Markizy zewnętrzne chronią przed nagrzewaniem się pomieszczeń do 8 razy skuteczniej niż tradycyjne rolety.

Markizy i rolety zewnętrzne odbijają promienie słoneczne na zewnątrz, chroniąc pomieszczenie przed nadmiernym i uciążliwym ciepłem. Okna OptiLight standardowo wyposażone są w szybę hartowaną, odporną na czynniki zewnętrzne. Okna Optilight TLP są również kompatybilne z termoizolacyjnym kołnierzem FAKRO EHV-AT Thermo, które pozwalają na jeszcze „cieplejszy” montaż okna dachowego. 15° do 90° wraz z kołnierzem uszczelniającym, wzbogacone szeroką gamą akcesoriów wyposażenia dodatkowego. 15° do 55° wraz z nowym kołnierzem uszczelniającym, specjalnie opracowanym do nowej serii okien kolankowych. Okno dachowe z kołnierzem https://velshop.pl/okna-dachowe-trzyszybowe to zestaw, dzięki któremu podczas jednych zakupów kupujesz wszystko, czego Ci trzeba. Okno można stosować również w pomieszczeniach, w których zgodnie z życzeniem klienta ma znajdować się białe, łatwe do utrzymania w czystości okno dachowe. Czy okna dachowe wystarczająco doświetlą poddasze? Wśród okien na poddasze tej firmy są pewne ustandaryzowane wymiary. Dowiesz się jak wybrać okno dachowe, a także jak wygodnie doświetlić poddasze i schody strychowe. Oszczędności można zwiększyć stosując kołnierz uszczelniający z dodatkową izolacją Thermo, które dodatkowo ocieplają okno z zewnątrz. Aby prawidłowo zamontować okno dachowe potrzebny jest odpowiedni kołnierz dobierany do pokrycia dachowego.

Informacje

Dodany: 2020-07-14
Kategoria: Okna dachowe

Tagi dla artykułu