Jakie felgi do Audi BMW 2? Polujesz na nowe felgi aluminiowe na swoją podróż? Zawsze jest czas na właściciela samochodu, kiedy decyduje się na wymianę obecnych felg aluminiowych na nowe z jednego lub innego powodu. Biorąc pod uwagę, że zostałem zidentyfikowany jako specjalista od felg aluminiowych, ludzie często pytają mnie o dopasowanie, przesunięcie, wzór śrub i tak dalej. Niestety nie jest to tak proste, jak się wydaje. Wiele osób uważa, że ​​wszystkie felgi aluminiowe będą kształtować swoje pojazdy i szukają w Internecie stopów drugiej ręki bez sprawdzania ich specyfikacji. Przez wiele lat poznałem naprawdę wiele osób, które kupiły felgi aluminiowe i ostatecznie straciły pieniądze na niepotrzebnych, nieodpowiednich kołach do swoich pojazdów. Jest kilka problemów technicznych, o których musisz wiedzieć przed udaniem się na poszukiwanie niedrogich felg aluminiowych. Przede wszystkim należy pamiętać, że każda marka auto ma swoją indywidualną specyfikację koła, co oznacza, że ​​nie wszystkie felgi będą pasować do twojego samochodu.

Jeśli felgi są uszkodzone, można je naprawić. Wiele razy właściciele samochodów nie naprawiają felg samochodowych, ponieważ po prostu nie wiedzą, że można je naprawić lub nie wiedzą, gdzie zabrać je do naprawy. Możesz znaleźć świetnego specjalistę od regeneracji samochodowej, który może naprawić felgi w mgnieniu oka. Będą wyglądać jak nowe felgi przez ułamek czasu i kosztów uzyskania nowych. Gdzie więc można naprawić uszkodzone felgi? Jeśli felgi są porysowane, wgniecione, zeskrobane lub wymagają uwagi, możesz je naprawić. Wiele razy felgi naszych pojazdów ulegają uszkodzeniom podczas parkowania i zbliżają się do krawężnika lub jeśli jedziemy, aby zamknąć się za zakrętem. Większość ludzi albo jeździ z uszkodzoną felgą, albo próbuje kupić nowe. Ale jazda z uszkodzonymi felgami nie jest dobra dla twoich kół i wyglądają źle, powodując, że reszta pojazdu wygląda źle.

56 000 wydanych na opony wraz z Rs. 40 000 dla stopów. Chociaż oznacza to, że właściciel spędził prawie Rs. 1 lakh na swojej nowej jeździe, wynik jest zachwycający co najmniej. Mówiąc o Tata Harrier, jednym z głównych USP jest jego konstrukcja. Został zaprojektowany zgodnie z filozofią projektowania TATA IMPACT 2.0, która będzie widoczna na wielu pojazdach Tata nowej generacji. Obejmuje to Cassini, Altroz, Kos i Dzioborożec. Podstawowy wariant Harriera zaczyna się od Rs. 12,69 lakhs, co czyni go bardzo konkurencyjnym na rynku. Tata Harrier jest zbudowany na platformie OMEGA wywodzącej się z platformy D8 Land Rovera. Ta platforma może pomieścić różne kombinacje silnika i skrzyni biegów. Nadchodzące Cassini będzie również wykonane na tej samej platformie. Chociaż Harrier nie jest wyposażony w opcję 4WD / AWD, platforma OMEGA jest dość zdolna, a nadchodzące Cassini prawdopodobnie to udowodni, ponieważ może mieć opcję AWD. Mówiąc o silniku napędzającym Harriera, SUV jest napędzany 2,0-litrowym silnikiem wysokoprężnym KRYOTEC pochodzącym z Fiata, który również działa na Jeep Compass, choć w innym stanie. Silnik ten wytwarza maksymalną moc 138 Bhp i maksymalny moment obrotowy 350 Nm. Na dzień dzisiejszy firma oferuje tylko sześciobiegową manualną skrzynię biegów z samochodem, ale wkrótce uruchomi automatyczną skrzynię biegów Hyundai. Ten sam silnik będzie również zasilał Cassiniego, chociaż tam wytworzy około 170 Bhp mocy. Tata uruchomi Cassini przed końcem tego roku, a następnie stanie się flagowym pojazdem w ofercie firmy w Indiach.

Jak wszyscy wiemy, że remont felg aluminiowych jest zdecydowanie bardzo łatwy. Ale po naprawie bardzo ważne jest uratowanie felg aluminiowych przed ponownym uszkodzeniem. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić po naprawie felgi aluminiowej, jest dbanie o nią, szczególnie przez pierwsze 24 godziny. Na pewno będą suche, aby można je było dotknąć, ale należy unikać ich wcierania. Powinieneś zapobiegać silnym opadom deszczu, ponieważ silny strumień deszczu lub ciągłe wchłanianie może alufelgi uszkodzić lakier bezbarwny felg aluminiowych. W tym artykule wyjaśniamy, co należy zrobić, aby zaoszczędzić na remoncie kół. Nigdy nie dopuszczaj do czyszczenia felg aluminiowych. Gorąca para może stępić lakier lub lakier bezbarwny na feldze aluminiowej. Nigdy nie czyść, gorące koła zawsze czekają, aż ostygną.

Informacje

Dodany: 2020-03-26
Kategoria: Motoryzacja

Tagi dla artykułu

alufelgi, felgi bmw