Aluminiowa oprawa w kolorze czarnym, doskonale dopasuje się do większości klasycznych oraz nowoczesnych wnętrz. Dopasuje się do każdego nowoczesnego, a także zaaranżowanego w skandynawskim stylu wnętrza. Dopuszczalne jest też łączenie barw, choć muszą to być zestawienia subtelne, które nie zakłócają spokojnej stylistyki wnętrza. Choć plafony nie są tak popularne, jak lampy wiszące, mają wiele zalet. Tak jak w przypadku poprzednich rodzajów lamp, mamy do czynienia z klasycznymi projektami, jak i bardziej zatracających się w awangardowych kształtach. Azzardo udostępnia nam zarówno oświetlenie halogenowe, jak i również LED. Przyszedł czas, by jeszcze przez chwilę przypatrzeć się żarówkom LED marki Azzardo. Dzięki takim lampom sypialnia bądź salon będzie jeszcze bardziej przytulniejszy. Bardzo cenną zaletą jest ruchomy reflektor, dzięki czemu możemy w każdej chwili zmienić kierunek padania światła.

Napisz opinię Oraz wiele innych modeli Quick view Wyślij do znajomego Wyślij do znajomegoPoprzez grę światła i cieni wydobywają wyjątkowy urok pomieszczenia i dodają aranżacji atrakcyjności. Chociaż po zapoznaniu się z linią produktów Azzardo możemy natrafić na wiele ciekawych produktów, które dopasują się niemalże do każdego pomieszczenia w naszym domu. Poszukując stonowanych i klasycznych produktów, ciekawą propozycją będzie lampa stojąca Olav Azzardo. Jest to lampa wisząca, łącząca w sobie klasykę z nutą nowoczesności. Na szczęście firma Azzardo pod tym względem nie ma sobie równych. Firma Azzardo jest bardzo konsekwentna, jeżeli chodzi o różnorodność swoich projektów. Oświetlenie Azzardo to lampy nowoczesne, a także lampy wiszące w stylu glamour, które pięknie rozświetlają wnętrze i zachwycą niejednego gościa.

Lampy wiszące marki Azzardo, to coś zdecydowanie więcej, lampy azzardo niż tylko oświetlenie każdego domu. Jeśli Twój dom ma współczesny wygląd, szukaj produktu: kinkiety Azzardo, które są projektami inspirowanymi sztuką. Przeglądając propozycje kierowane ze strony marki Azzardo znajdziemy kinkiety zaprojektowane niemalże w każdej stylizacji. Kinkiety w aranżacjach mają do spełnienia o wiele więcej funkcji, a ich przeznaczenie zależy od miejsca i sposobu montażu, ich formy, kształtu, ilości źródeł światła i dodatkowych możliwości, jakie oferują konkretne oprawy. W rzeczywistości mamy do czynienia z urozmaiconym oświetleniem, dzięki któremu dopasujemy konkretne lampy do wybranych pomieszczeń. To właśnie dzięki Kinkietom możemy stworzyć niepowtarzalny oraz romantyczny nastrój.

Informacje

Dodany: 2020-06-02
Kategoria: lampy

Tagi dla artykułu

azzardo lampy sufitowe, lampy, lampy azzardo